[ درباره ما ] [تماس با ما]

سازمان مجاز خدمات مهاجرتی، تحصیلی و سرمایه‌گذاری راستین کانادا

سوپر ویزا ویژه پدر، مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ

سوپر ویزا رده ویژه ای از ویزاهای موقت طولانی مدت است که فقط به والدین، پدر بزرگ و مادر بزرگ هایی تعلق میگیرد که فرزند یا نوه ایشان دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا است. واجدین شرایط، ویزای طولانی مدت (حداکثر دوساله) دریافت کرده و در مدت اعتبار ویزا میتوانند به دفعات به کشور کانادا مسافرت کرده و در آنجا اقامت داشته باشند.

واجدین شرایط (پدر، مادر، پدر بزرگ، مادر بزرگ) میتوانند همسر خود را نیز با این نوع ویزا به کانادا بیاورند ولی این ویزا شامل حال فرزندان تحت کفالت ایشان نمیشود.

افسر مهاجرت هنگام تصمیم گیری برای صدور این نوع ویزا موارد متعددی از قبیل موارد زیر را لحاظ میکند:

– وضعیت متقاضی از نظر وجود قید و بند اقتصادی، اجتماعی و غیره به کشور مبدا (داشتن ملک و املاک و کسب و کار، اعضای خانواده …)

– منظور و هدف اصلی متقاضی از سفر به کانادا

– وضعیت مالی متقاضی

– وضعیت کشور مبدا از لحاظ ثبات سیاسی و اقتصادی

– دعوت نامه از میزبان متقاضی در کانادا

– میزان درآمد میزبان (فرزند ایشان) در کانادا

– انجام معاینات پزشکی در صورت نیاز

– تعهد کتبی میزبان در زمینه تقبل هزینه های مربوط به اقامت پدر، مادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ

فرد دعوت کننده لازم است دارای تمکن مالی مناسبی بوده و متعهد شود که فرد و یا افراد دعوت شده را هنگام حضور در کانادا از نظر مالی حمایت خواهد کرد. جدول زیر حداقل میزان درآمد سالیانه فرد دعوت کننده را برحسب تعداد افراد تحت تکفل بعلاوه تعداد افراد دعوت شده نشان میدهد.

lico-300x151

همچنین لازم است بیمه درمانی به مدت حداقل یک سال برای افراد دعوت شده خریداری شود. انجام معاینات پزشکی نیز برای افراد دعوت شده لازم خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با سازمان ما تماس حاصل فرمایید.


این اطلاعات در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ منتشر یا اصلاح شده است. ارائه اطلاعات در این سایت به منزله مشاوره حقوقی نیست. این اطلاعات و مقررات در هر زمان قابل تغییر است.

[ بازگشت به صفحه نخست ]   [ بازگشت به صفحه قبلی ]

Return to Top ▲Return to Top ▲