[ درباره ما ] [تماس با ما]

سازمان مجاز خدمات مهاجرتی، تحصیلی و سرمایه‌گذاری راستین کانادا

معرفی سازمان مشاوران راستین

logo-rostin1سازمان خدمات حقوقی مهاجرت و سرمایه گذاری راستین کانادا ارائه دهنده خدمات برتر مهاجرتی، سرمایهگذاری و تحصیلی به متقاضیان تحصیل، کار و یا اقامت یا سرمایهگذاری در کانادا است. این سازمان در استان بریتیش کلمبیا در کانادا به ثبت رسیده و دارای مجوز از وزارت شهروندی و مهاجرت کانادا است.

سازمان خدمات مهاجرتی و تحصیلی راستین از همکاری بانک ها و شرکت های معتبر سرمایهگذاری و مهاجرتی و موسسات آموزش عالی در کانادا بهره برده و طیف وسیعی از خدمات تحصیلی، ویزا و مهاجرت و سرمایه گذاری را به متقاضیان ارائه میدهد. هدف اصلی سازمان راستین کانادا ، یافتن برنامه و موسسه آموزشی مناسب برای تحصیل و نیز برنامه مهاجرتی تخصصی و سرمایه گذاری مناسب برای متقاضیان است.

سازمان راستین کانادا تحت نظارت مستقیم دکتر علی راستین قراردارد. دکتر راستین عضو رسمی شورای نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC # R507148)، عضو رسمی انجمن حرفه ای مشاوران مهاجرت کانادا (CAPIC # R13039)، عضو رسمی انجمن مشاوران ایرانی مهاجرت به کانادا (PICAC) و مدرس دروس حقوق مهاجرت کانادا است.

برای مشاهده فهرست کامل خدمات ما به صفحه «خدمات» مراجعه نمایید.

 

این اطلاعات در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۱ منتشر یا اصلاح شده است. ارائه اطلاعات در این سایت به منزله مشاوره حقوقی نیست. این اطلاعات و مقررات در هر زمان قابل تغییر است.

[ بازگشت به صفحه نخست ]   [ بازگشت به صفحه قبلی ]

Return to Top ▲Return to Top ▲